20 Temmuz 2019 Cumartesi

Doğan Medya Evi’nde gazetecileri ziyaret etti

Doğan Medya Evi’nde gazetecileri ziyaret etti
Güncel Yazdır

Haber

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, KOGACE Medya Evi’nde bulunan basın mensuplarını ziyaret etti

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, KOGACE Medya Evi’nde bulunan basın mensuplarını ziyarette bulundu. Burada gazetecilerle sohbet eden Doğan, “Bu şehir de çok önemli iki tarafız. Bir tarafı basın bir tarafı siyaset. Farklı alanlarda faaliyet gösteriyoruz ve birbirimizi takip ediyoruz” dedi.

 

DOĞAN SÜRPRİZ YAPTI

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, KOGACE Medya Evi’nde bulunan basın mensuplarını ziyaret etti. Burada basın ile bir araya gelen Doğan, “Bu şehir de çok önemli iki tarafız. Bir tarafı basın bir tarafı siyaset. Farklı alanlarda faaliyet gösteriyoruz ve birbirimizi takip ediyoruz. 17 yıllık siyasi hayatım basın ile iç içe geçti. Doğal olarak çok şey yaşadık. Zaman zaman canımızı sıkan haberler oldu, zaman zaman da mutlu eden oldu. Ben haber doğru mu değil mi diye bakıyorum. Doğru ise saygı duyuyorum. Yanlışsa art niyetli mi yoksa yanlışlıkla mı yapıldı diye bakarız. Art niyetli ise hukuki sürece başvuruyoruz, yanlışlıkla yapılmış ise arayıp doğrusunu söylüyoruz” ifadelerini kullandı.

 

BASININ ÇALIŞMA KOŞULLARINA DEĞİNDİ

Basın emekçilerimizin çalışma koşullarının Türkiye’de iyileştirilen çalışma koşullarına paralel olarak iyileştirilmesi gerektiğini ifade eden İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan konuşmasını şöyle sürdürdü; “Objektif bakınca bir eksiklik olarak görüyorum. Yılların gazetecilerine, duayenlerine bakıp aldıkları maaşı görünce haksızlık diyorum. Cemiyetimizin bu dönemde bu anlamda masaya yatırılması ve dediğim noktaya taşınmasına yardımcı olması gerek. Ben sizlere teşekkür ediyorum. Yağmurda çamurda bizimle koşturdunuz. Ben emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Ben eğer alnım ak bir şekilde vatandaş tarafından karşılanıyorsam bunun basının da katkısı var. Sizlere ve yönetiminize teşekkür ediyorum.”

 

SİZİNLE ÇALIŞMAK ÇOK FARKLIYDI

Doğan’a karşılık cevap veren Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal Kaplan; Gönül isterdi ki devam edin ama siz noktayı koydunuz. Sizinle çalışmak çok farklıydı. ” ifadelerini kullandı.

 

14 SEÇİMİ TESADÜFEN KAZANMADI

Yeni Zellanda saldırısına değinen Doğan, “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ile miting alanında görüşen Doğan, Erdoğan ile arasında geçen diyalogu şu şekilde anlattı; “Sayın Cumhurbaşkanımız seçim durumu ile ilgili bilgi aldı. İzmit’i de bir anlamda konuştuk. Bizim liderimiz tesadüfen dünya lideri değil. 14 seçimin 14’ünü tesadüfen kazanan bir lider de değil. Mustafa kemal Atatürk milletimizin içinden çıkan bir cevherdir. Bizi esaretten kurtaran bir liderdir. Ama ondan sonra gelen en güçlü devlet adamı Erdoğan’dır” şeklinde konuştu.

 

ÇATIŞMA OLURSA KAYBEDEN İZMİT OLURDU

Doğan son olarak, “Bu mücadele de Türkiye düşmanları önce Erdoğan’ı hedef alıyorsa bunun bir anlamı vardır. Neden Erdoğan da Kılıçdaroğlu değil? Bu seçim mücadelesinde fotoğrafa böyle de bakmak lazım. İzmit’te farklı bir partinin adayı belki başkan oldu. Hükümette Erdoğan hükümeti var. Büyükşehir İzmit arasında bir çatışma olursa kaybeden İzmit olur. Biz kendi ailemizde bile zorlandığımız oldu. Eğer büyükşehir de bir iddia olsaydı farklı paralelde düşünürdük ama zaten bırakmışlar” sözleri ile konuşmasına son verdi.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem