20 Temmuz 2019 Cumartesi

Ellibeş: Gölcük’te sorun olmaz

Ellibeş: Gölcük’te sorun olmaz
Güncel Yazdır

Haber

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, 3 dönem boyunca yürüttüğü görevini devretmeye hazırlanırken gazetemize de veda ziyaretinde bulundu. 31 Mart seçimlerinde yerine aday gösterilen Ali Yıldırım Sezer’in Gölcük’e yeni bir hava getireceğini söyleyen Ellibeş, “24 Haziran sonuçları ortada. Gölcük’te sorun yaşanmaz” dedi

31 Mart Yerel Seçimlerinin ardından 3 dönem boyunca yürüttüğü görevini devredecek olan Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, gazetemize veda ziyaretinde bulundu. Ziyarette Başkan Ellibeş'i gazetemizin Genel Yayın Yönetmeni Semrel Aşçı, Sorumlu Yazı İşleri Müdürümüz Ozan Özgenç ve köşe yazarımız duayen gazeteci Galip Ataman ağırladı. Sohbet havasında geçen ziyarette Başkan Ellibeş, devam eden ve bitirilen projeleri hakkında bilgiler verdi.  Gölcük'e kazandırdıklarını anlatan Ellibeş, 31 Mart Yerel Seçimleri ile ilgili de değerlendirmelerde bulundu.

 

‘BIRAKMAYI BİLMEK LAZIM’

AK Parti’de 3 dönem kuralına takılan belediye başkanlarından olan Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, yeni dönemden görevini devredecek. Görev değişiminin olağan bir süreç olduğunu belirten Ellibeş, “3 dönem kuralına takılmamdan önce de, ben bu dönem bırakma kararı almıştım. Değişimler doğal bir süreç. Ben son 15 yılı başkan olarak, 41 yıldır Gölcük Belediyesi’nde çeşitli görevlerde hizmet ettim. Bir fani olarak daha ne yaşayayım? Vakti gelince bırakmayı bilmek lazım. Bundan sonra kendime, aileme daha fazla vakit ayırabileceğim için mutluyum aynı zamanda.” dedi.

 

KENTSEL DÖNÜŞÜM

Deprem sonrası aldıkları Gölcük’ü adeta yeni baştan oluşturduklarını söyleyen Ellibeş, “Kentsel dönüşümde örnek atılımlar yaptık. Bizle birlikte başlayan pek çok proje hala yerinde sayarken, biz Denizevler’in dönüşümünü tamamladık. Gölcük’ün yeniden yapılanmasını sağladık. Tabi 15 Temmuz’un en keskin yaşandığı yer de Gölcük’tü. Allaha şükür orada kimsenin burnu kanamadan süreci atlattık. Bu da dönemimizin unutmamız mümkün olmayan dönemlerindendi.” ifadelerini kullandı.

 

‘YILDIRIM KAZANIR’

31 Mart seçimlerinin AK Parti için sıkıntılı geçmeyeceğini söyleyen Ellibeş, “Ali Yıldırım Sezer hukukçu, görevinde başarılı, genç, tertemiz bir arkadaşımız. Tek eksiği siyasi tecrübe olarak görülebilir belki ama ben onun da aksine avantaj olduğunu düşünüyorum. Çünkü bu yeni siyasi hedefler, enerji, canlılık katacaktır. 31 Mart’ta bir sorun yaşanacağını sanmıyorum. Çünkü 9 ay önce 24 Haziran seçim sonuçları hala ortada. Tabi ki yerel seçimlerde oynamalar olur, genel seçime benzemez ama 31 Mart’ta Gölcük’te sorun yaşanmaz.” ifadelerini kullandı.  

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem