21 Mayıs 2019 Salı

Yazar Tıraş, 8'inci kitabını okurlarıyla buluşturuyor

Yazar Tıraş, 8'inci kitabını okurlarıyla buluşturuyor
Güncel Yazdır

Haber

Aslen Kırşehirli olan 40 yıldır da Kocaeli'de ikamet eden Yazar Mehmet Tıraş, 8’inci kitabı "Hayattan Serpiştirmeler"i okurlarıyla buluşturuyor

Yaklaşık 40 yıldır İzmit’te ikamet eden aslen Kırşehirli Yazar Mehmet Tıraş, 30 Mart günü saat 13.00-17.00 arasında Kadıköy’de Bahariye Caddesi Süleymanpaşa Sokak No:30 adresinde bulunan Sokak Kitapları’nda 8'inci kitabı "Hayattan Serpiştirmeler" adlı kitabını imzalayacak. 500 adet basılan "Hayattan Serpiştirmeler" adlı kitap, mart ayından itibaren raflarda yerini aldı. Sokak Yayın Grubu tarafından basılan ve 240 sayfadan oluşan kitapta hayatın içinden kesitler yer alıyor. 1985’te ilk makalesini yazan yazar Tıraş, profesyonel olarak 2003’te yazmaya başladı. 2 romanı bulunan yazarın 3’üncü romanı da “Sürüngenler Gölgesizdir” adıyla geliyor.

 

YAZARIN KİTAPLARI

1. Küreselleşen Dünyada Özgür Birey Zengin Toplum

2. Tabularımız ve Korkularımız

3. Derin Devletin Kara Kutusu

4. Yeni Muhalefet Sosyal Medya

5. Rüzgarı Arkasına Alan Yangın

6. Güneşin Doğmadığı Yıllar

7. “Demokrasi Yok, OHAL Verelim” adlı kitabın deneme baskısı yapıldı, ancak basılmasına izin verilmediği için yayımlanamadı.

8. Hayattan Serpiştirmeler

 

MEHMET TIRAŞ KİMDİR?

1956 Kırşehir doğumlu olan Mehmet Tıraş, 1978 yılından beri İzmit’te ikamet ediyor. Evli ve iki çocuk babası. 2003 yılında Petrol Ofisi’nden işçi emeklisi. 1985 yılından beri de yazıyla iç içe olduğunu söyleyen Tıraş, 5 yıldır Marmara Yerel Haber sitesinde sosyal, siyasal, ekonomik ve kültürel konularda yazılar yazıyor. Yerel bir gazetede de kısa bir dönem köşe yazarlığı yaptığını belirten Mehmet Tıraş, çeşitli ulusal basında yorum yazıları yazdığını da ekledi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM mobesko konak_dr Davetiyem