21 Mayıs 2019 Salı

Mutlu: Başiskele'de tertemiz bir sayfa açacağız

Mutlu: Başiskele'de tertemiz bir sayfa açacağız
Siyaset Yazdır

Saadet Partisi Başiskele Belediyesi Başkan Adayı Zafer Mutlu, semt pazarını ziyaret ederek pazarcı esnafı ve vatandaşlarla hasbihal etti. Semt pazarında gördüğü ilgiden hayli memnun olan Mutlu, “Başiskele'de tertemiz bir sayfa açacağız” sözlerini yineledi

Saadet Partisi Başiskele Belediye Başkan Adayı Zafer Mutlu, seçim çalışmalarına yoğun bir tempo ile devam ediyor. Barbaros Mahallesi Perşembe Pazarı’nı ziyaret eden Mutlu, pazarı esnafı ve vatandaşların taleplerini dinledi. Başkan adayı Mutlu’ya meclis üyesi adayları da eşlik etti. Pazarda alışveriş yapan vatandaşlarla kısa sohbetler eden Mutlu, gördüğü ilgi nedeniyle hayli memnundu. Pazar esnafına hayırlı işler dileyen Mutlu “ekonomik krizin en çok etkilediği meslek gruplarından birinin de pazarcılar olduğunu” ifade etti.

 

PAZARDAN ALIŞVERİŞ YAPMAYAN HALDEN ANLAMAZ

Başkan Adayı Mutlu evinin ihtiyaçları için düzenli olarak Pazar alışverişi yaptığını söyleyerek “Düzenli olarak pazara çıkan bir kişiyim. Ekonomik krizin pazarı nasıl vurduğunu çok iyi biliyorum. Bizim vatandaşımız evine alacağı sebze meyve 3 lira daha ucuz olsun diye tezgâhta fiyatları takip eder fakat pazardan alışveriş yapmayan, alacağını marketten fiyat etiketine bile bakmadan alanlar bu halden anlamaz. Biz bu milletin 1 kuruşu bile israf edilmesin diye gecemizi gündüzümüze katıp çalışacağız” dedi

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM mobesko konak_dr Davetiyem