21 Mayıs 2019 Salı

Ünlü, yelek giyip broşür dağıttı

Ünlü, yelek giyip broşür dağıttı
Siyaset Yazdır

Haber

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, Cumhur İttifakı yeleğini giyip AK Parti belediye başkan adaylarının yer aldığı broşürleri dağıttı

MHP’nin Yürüyüş yolundaki seçim standı bugün İl Başkanı Aydın Ünlü ve çok sayıda teşkilat üyesinin katılımıyla gerçekleşti. Yürüyüş Yolu üzerinde yapılan stant açılışında konuşan İl Başkanı Aydın Ünlü, “Bugün Kocaeli’de hiç bir partinin sahip olmadığı bir stant bu. Bugün eğer il başkanı Cumhur İttifakı’nın yer aldığı bir yeleği giyip broşür dağıtıyorsa bu bir inanmışlık göstergesidir. Cumhur ittifakının İzmit Adayı Sibel Gönül Büyükşehir Adayı Tahir Büyükakın’dır. Biz adaylarımıza sahip çıkacağız, kazanmak için çalışacağız. Ülkücü camianın yeri MHP’dir MHP’nin yeri ise Cumhur İttifakıdır. Biz Cumhur İttifakına inandık ve başaracağız” ifadelerini kullandı. MHP, Yürüyüş Yolu’nda stant açan üçüncü parti oldu. MHP standının yaklaşık 50 metre ilerisinde İYİ Parti, onun ilerisinde ise AK Parti standı bulunuyor.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM mobesko konak_dr Davetiyem