16 Temmuz 2019 Salı

Hürriyet'in o afişi sökülüyor

Hürriyet'in o afişi sökülüyor
Siyaset Yazdır

Haber

CHP İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet’e ait Kocaeli Plaza duvarındaki afiş, İl Seçim Kurulundan çıkan karar doğrultusunda belediye ekiplerince sökülüyor

CHP İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet’e ait D-100 Karayolu ile eski Gölcük yolunun kesişme noktası olan, Perşembe Pazarı alanına, Kocaeli Adliyesi’ne ve Dolphin Alışveriş Merkezi’ne cephesi bulunan Kocaeli Plaza duvarını kiralayarak astırdığı dev seçim afişi 1 Mart'ta yasağın kalkması ile birlikte üzerindeki beyaz brandayı atıp yeniden gün yüzüne çıkmıştı. Ancak AK Parti'nin itirazları sonucu İl Seçim Kurulunca Hürriyet'in dev posteri ile ilgili kaldırılma kararı alınmış, Hürriyet de İl Seçim Kurulu'na itirazda bulunmuştu ancak bu sabah çıkan karar doğrultusunda Hürriyet'in afişi belediyeye ait araçlar aracılığıyla sökülüyor. Afişin söküldüğü şu saatlerde çevik kuvvet ekibi çevrede de geniş güvenlik önlemi aldı.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem