20 Temmuz 2019 Cumartesi

CHP’den afiş atağı

CHP’den afiş atağı
Siyaset Yazdır

Haber

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney’ in itirazı sonucu kaldırılma kararı alınan CHP İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet’ in dev afişine karşı, CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar da İzmit İlçe Seçim Kuruluna giderek AK Parti’nin afişlerine itiraz etti

CHP İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet’in D-100 Karayolu ile eski Gölcük yolunun kesişme noktası olan, Kocaeli Baro binasında bulunan duvarını kiralayarak astırdığı dev seçim afişi 1 Mart'ta yasağın kalkması ile birlikte üzerindeki beyaz brandayı atıp yeniden gün yüzüne çıkmıştı. Ancak AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney’ in İzmit İlçe seçim kuruluna  itirazları sonucu İl Seçim Kurulunca Hürriyet'in dev posteri ile ilgili kaldırılma kararı alındı. 

 

BİZ DE İTİRAZIMIZI YAPTIK

Kararın üzerine hemen harekete geçen CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, bugün İzmit İlçe seçim kuruluna giderek itiraz dilekçesini verdi. İtiraz dilekçesini veren Çakar, “Gelen itiraz üzerine biz de AK Partililerin yasak olan yerlerde asılı afişlerine yönelik İl Seçim Kuruluna itirazımızı yaptık. Bize henüz resmi tebligat gelmedi. 2 gün sonra karar belli olur. Alınacak olan karara göre biz de orası için sürpriz bir şey yapmayı düşünüyoruz" şeklinde konuştu.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem