20 Temmuz 2019 Cumartesi

CHP, genç meclis üyesi adaylarını tanıttı

CHP, genç meclis üyesi adaylarını tanıttı
Siyaset Yazdır

Haber

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gençlik Kolları İl Örgütü, genç meclis üyesi adaylarını basına tanıttı

CHP Gençlik Kolları İl Örgütü, yerel seçimlerde Kandıra, Başiskele ve Dilovası hariç 9 ilçede aday olan genç meclis üyesi adayları ile kahvaltılı organizasyonda bir araya geldi. KYÖD Sosyal Tesislerinde düzenlenen programa 44 genç meclis üyesi adayın yanı sıra CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay ve eşi Av. Nurdan Sarıbay, Kadın Kolları İl Başkanı Songül Kaya, Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı ve MYK üyesi Gökhan Orhan, İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Andız, Gençlik Kolları İl Yönetimi, ilçe gençlik kolları başkanları katıldı. Programda genç meclis üyesi adaylarına sandık seçmen listeleri dağıtıldı.

 

AMACIMIZ MARTIN SONUNU BAHAR YAPMAK

Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı ve MYK Üyesi Gökhan Orhan, “Herkes kendi ilçesinde, kendi bölgesinde mücadele ediyor, bu düzeni değiştirmek için emek harcıyor. Ciddi bir süreçten geçiyoruz. Gençlerimiz listede oldukça fazla yer aldı. Bunun için bizlerin de her zaman yanında olan İl Başkanımız Av. Cengiz Sarıbay’a teşekkür ediyorum. Bizim amacımız Türkiye’de Mart’ın sonunu bahar yapmak için mücadele edeceğiz“ dedi.

 

KART BASIP MAAŞ ALAN GENÇLER DEĞİLİZ

Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız, “31 Mart’a kadar durmadan, yılmadan yapacağımız bir çalışma var. Tüm meclis adaylarımızın oy kullandıkları sandıklardaki seçmen listesini hazırladık. Onları dağıtacağız kendilerine. Önce insan kendi kullandığı sandıkta birinci çıkmalı ve oyunu arttırmalı. Buradaki tüm yol arkadaşlarımdan istediğim bir şey var. Seçim çalışmalarında yer almak adayla beraber gezip fotoğraf vermek değildir. Seçim çalışması birebir önce kendi mahallemizde, kendi sandığımızda, kendi arkadaşlarımızla yapılan bir çalışmadır. Oy arttırma üzerine bir çalışma yapmalıyız. Bizler belediyenin imkanları ile kart basıp maaş alan gençler değiliz. Hepimiz anlının terini silip yerelde ve genelde mücadele eden gençleriz“ ifadelerini kullandı.

 

HER SIKINTINIZDA YANINIZDAYIM

CHP İl Başkanı Av. Cengiz Sarıbay, "Aranızda bulunmaktan onur duyuyorum. Bugün üç tane kahvaltı vardı, ama ben eşimle beraber gençlerle birlikte olmak istedim. Gençlik örgütleri ve kadın örgütleri olmasa hiçbir siyasi partinin başarılı olması mümkün değildir. Ben şahsım adına gençlik ve kadın örgütlerimle gurur duyuyorum. 44 genç arkadaşım listede ve en az 15, 16 genç arkadaşım seçilebilir yerde. Ben meclis üyeliğini şehir milletvekilliği olarak görüyorum. Sizlerde şehir milletvekili olacaksınız. Bir oydan ne olur demeyin. Yalova bir oyla alındı. Genç arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Listelerde genç arkadaşlarımın yer alması için çaba gösterdim. Bu size olan güvenimi gösteriyor. Beni mahcup etmeyeceğinize inanıyorum. Her türlü sıkıntınızda yanınızdayım” ifadelerini kullandı.

 

CHP’NİN GENÇ MECLİS ÜYESİ ADAYLARI

Karamürsel: Anıl Aksu, Ceyhun Uğulu, Süleyman Kılınç, Elif Özkoşar, Selcan Öngel, Özlem Ünal, Sıla Sarılgan, Pınar Kallenci, Yiğit Karaca, Canset Akyıldız.

Çayırova: Tayfun Budak, Gürkan Demir, Emre Doğan, Mertcan Kürekçi.

Kartepe: Tugay Adak, Hamit Canşirin, Gökhan Gül, Cengiz Adıgüzel.

Derince: Rıza Özcan Elden, Yunus Emre Şimşek, Neslihan Gizem Sarıkaya, Zeliha Çelik, Dudu Çevik, Ozan Aşık, Merve Tüysüz.

Gölcük: Gülcan Güçdenizci, Güney Yılmaz, Fikri Berfu Gürel, Hüseyin Melih Güler, Mustafa Saral, Asena Kahraman, Gürcan Bekar.

Darıca: Aydın Işık, Özkan Sarıtoprak, Rahime Turgut, Burcu Başer Üstün, Ozan Kaşıkçı, Emrah Güçlü.

Gebze: Gökhan Yamen, Sinan Çeper, Cemre Öğüt.

İzmit: Devrim Bal, Selin Hazer, Tevfik Talha Topçu, Özge Ulusoy Ulugün.

Körfez: Sevgi Yaman Kel.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem