21 Ağustos 2019 Çarşamba
Bellona

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Kocaeli’de

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Kocaeli’de
Siyaset Yazdır

İlimize bakanlığın kapsamındaki çalışmaları değerlendirmek üzere gelen Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Vali Hüseyin Aksoy’u ziyaret etti

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Vali Hüseyin Aksoy’u makamında ziyaret etti. Ziyarete Bakan Yardımcısı Ayşe Ergezen, Ak Parti MKYK Üyesi Emine Zeybek, Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, Ak Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy da katıldı.

 

 BUGÜNÜ KOCAELİ’DE KUTLAMAK İSTEDİK

Bir dizi ziyaret gerçekleştirmek üzere ilimize gelen Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk’un ilk durağı Valilik makamı oldu. Vali Hüseyin Aksoy’u makamında ziyaret eden Bakan Selçuk, şeref defterini imzaladıktan sonra “Burada olmaktan mutluluk duyuyorum. Bugün 11 Şubat Uluslararası Kız Çocukları ve Kadınlar Günü. Biz de bugünü bilimde, sanayide, teknolojide, önde gelen şehirlerimizden biri olan Kocaeli’de kutlamak istedik. Bakanlığımızın kapsam alanında olan çalışmaları da değerlendirmek istedik. Vali beyle ilimizdeki çalışmaları değerlendireceğiz” dedi.

 

 BASINA KAPALI GERÇEKLEŞTİ

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk Vali Hüseyin Aksoy ile bir süre basına kapalı görüştükten sonra İl Koordinasyon Toplantısı’na katıldı. İl Koordinasyon Toplantısı’nda Bakan Selçuk Vali Aksoy’un yanına otururken basına verilen hatıra fotoğrafının ardından toplantı basına kapalı gerçekleştirildi.

 

HUZUREVİNİ ZİYARET ETTİ

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk valilikte gerçekleşen toplantının ardından Huzur evini ziyaret etti. Buradaki ziyaret basına kapalı gerçekleştirilirken Bakan Selçuk yaşlılar ile beraber öğle yemeği yedi. Yaşlılar ile yakından ilgilenen Bakan Selçuk bir saat kadar burada kaldıktan sonra ‘Bilimde Kadın ve Kız Çocukları Günü’ programına katılmak üzere Bilim Merkezi’ne gitti.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem