21 Ağustos 2019 Çarşamba
Bellona

Meslektaşımız Kerim baba oldu

Meslektaşımız Kerim baba oldu
Güncel Yazdır

Haber

İlimizin başarılı gazetecilerinden Özgür Kocaeli asayiş muhabiri Kerim Yavuz’un bugün ikiz bebekleri dünyaya geldi. Çiçeği burnunda baba Yavuz, ilk kez baba olmanın heyecanını yaşıyor

İlimizin başarılı asayiş muhabirlerinden Kerim Yavuz bugün ilk kez baba oldu. 2017 yılının nisan ayında dünya evine giren Kerim Yavuz ve Çiğdem Yavuz çiftinin bir kız ve bir erkek bebekleri dünyaya geldi. Konak Hastanesi’nde gerçekleşen doğum sonrası ikiz bebeklerin ve anne Çiğdem Yavuz’un sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi. İkiz bebeklere Kerem ve Buğlem isimleri verildi. Genç çift, ilk kez anne ve baba olmanın heyecanını yaşıyor.

 

Kocaeli Bizim Yaka Ailesi olarak meslektaşımız Kerim Yavuz ve eşi Çiğdem Yavuz’u tebrik ediyor, ikiz bebeklerine ise sağlıklı ve uzun bir ömür diliyoruz…

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem