21 Ağustos 2019 Çarşamba
Bellona

Ünlü, Türk Eğitim Sen'li öğretmenleri ağırladı

Ünlü, Türk Eğitim Sen'li öğretmenleri ağırladı
Siyaset Yazdır

Haber

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, Tramway Cafe'de düzenlediği kahvaltılı programlar kapsamında bu hafta İzmit'te Türk Eğitim Sen üyesi öğretmenleri ağırladı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Aydın Ünlü'nün hafta sonu Tramway Cafe'de düzenlediği kahvaltılı programların dünkü konukları İzmit ilçesinde Türk Eğitim Sen üyesi okul müdürleri, müdür yardımcıları ve öğretmenler oldu. Kahvaltılı programda İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz, İl Sekreteri İzzet Erdem, İl Başkan Yardımcıları Sami Acıkök ve Hamza Güloğlu yer alırken Kamu-Sen Başkanı Ömer Çöker, TÜRKAV Başkanı Cemil Yılmaz, Başkan Vekili Ozan Coşkun, Ülkü Ocakları İl Başkanı Gökhan Özkara katılım sağladı. Mart ayında ise 1000 kişilik katılımla Cumhur İttifakı'nın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tahir Büyükakın ve İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül ile bir araya gelineceği de belirtildi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem