21 Ağustos 2019 Çarşamba
Bellona

"Köylümüzün taleplerini harfi harfine uygulayacağız"

Köylümüzün taleplerini harfi harfine uygulayacağız
Güncel Yazdır

Haber

Bayraktar (Köyü) Mahallesi Muhtarlığına ilk kez adaylığını koyan SGK emeklisi Turgay Ertop, önceki gün gazetemize ziyarette bulundu. Ertop, "Hane hane gezerek, köylümüzün fikirlerini alıp not ediyoruz. Göreve gelince harfi harfine uygulayacağız" dedi

İzmit Sosyal Güvenlik Kurumu'nda (SGK) 10 yıl boyunca memur olarak görev yaptıktan sonra iki yıl önce emekliliğe ayrılan Turgay Ertop, İzmit Bayraktar (Köyü) Mahallesi'ne muhtar adaylığını koydu. İlk kez aday olan Ertop, seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Seçim çalışmaları kapsamında Muhtar Adayı Ertop, önceki gün gazetemize nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette kendisini Genel Yayın Yönetmenimiz Semrel Aşçı ile Sorumlu Yazı İşleri Müdürümüz Ozan Özgenç ağırladı.

 

HANE HANE GEZİP NOT ALIYORUZ

Sohbet havasında geçen ziyaret sırasında seçim çalışmalarını anlatan Bayraktar Mahallesi Muhtar Adayı Turgay Ertop, mahallelinin yoğun talebi üzerine aday olduğunu belirterek "Köy halkımızın yoğun talebi üzerine, köy halkımıza bir faydamız olsun diye adaylığımızı koyduk. Bayraktar'ımızın noksanları var. O sorunları da mahallelimizle birlikte aşacağız. Çalışmalarımızı hane hane gezerek, fikirlerini alarak sürdürüyoruz. Köylümüzün farklı talepleri var. Örneğin, 10-15 tane haneye kanalizasyon bağlanmamış. Bunları not ediyoruz. Tarım ileriki yıllarda bitmek üzere. Gençlerimiz pırıl pırıl. İşsiz gencimiz çok fazla. Onları iş sahibi yapacağız. Göreve gelince harfi harfine uygulayacağız" şeklinde konuştu.

 

TURGAY ERTOP KİMDİR?

1965 İzmit Bayraktar Köyü doğumlu. Sigorta Hastanesinde 17 yıl boyunca ambulansta çalışan Ertop, daha sonra 10 yıl boyunca da memur olarak görev yaptığı SGK'dan emekli oldu. Evli ve 3 çocuk sahibi.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem