21 Ağustos 2019 Çarşamba
Bellona

Gazi Lisesi kahvaltıda buluştu

Gazi Lisesi kahvaltıda buluştu
Güncel Yazdır

Gazi Anadolu Lisesi'nin geleneksel olarak düzenlediği dayanışma kahvaltısında konuşan Okul Müdürü Zeki Koyun, "Taşınmadık, yerimizde kaldık. Okul aile birliğini, öğrencilerimizi ve kendinizi alkışlayabilirsiniz" dedi

Gazi Anadolu Lisesi, Meg Yemek'te kaynaşma ve dayanışma kahvaltısında buluştu. Kahvaltıya, Gazi Lisesi Müdürü Zeki Koyun, Müdür Yardımcısı Numan Özel, Gazi Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Birsen Ercan, Okul Aile Birliği Üyeleri Melike Karadeniz, Senem Şahin, Havva Pehlivan, Fatma Bingöl, Nurşen Erdem, okulun öğretmenleri, öğrencileri ve velileri katılım sağladı. Geleneksel olarak düzenlenen kahvaltı programının geliri okulun aile birliğine aktarılarak okulun ihtiyaçları için harcanıyor.

 

FARKLI ALGILAR VARDI, YIKTIK

Kahvaltıda konuşan Okul Müdürü Zeki Koyun, “Taşınmadık, yerimizde kaldık. Okul aile birliğini, öğrencilerimizi ve kendinizi alkışlayabilirsiniz. Gazi Anadolu Lisesi olarak 598 öğrenci, 45 öğretmen ve 10 yardımcı personelle eğitim öğretime devam ediyoruz. Daha önceki yıllarda okulumuzla ilgili pek iyi haberler çıkmıyordu. Farklı algılar vardı ,ama Allah’a şükür bu algıları yıktık, yıkmaya da devam ediyoruz. Öğretmenlerimizin bir kısmı değişti, yeni öğretmenler aramıza katıldı” dedi.

 

EN BÜYÜK TEŞEKKÜR BİRLİĞİMİZE

Devamında Koyun, “Taşradan gelen öğretmenlerimiz öğrencilerimizin bilgiye aç olduklarını söylediler. Ben bundan gayet memnunum. Eğitim bir sac ayağı ise bir ayağı okul, bir ayağı öğrenci bir ayağı da velidir. Buraya gelen velilerimiz, üç sacayağından birini tamamlamış oldu. Bu fedakarlığı yaptığınız için de hepinize çok teşekkür ediyorum. Öğretmen, öğrenci ve veliler olarak birbirimize yardımcı olmalıyız. En büyük teşekkürü ve alkışı okul aile birliğimiz hak ediyor” şeklinde konuştu.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem