19 Temmuz 2019 Cuma

Sijo Yüksel Yılmaz Dünya Jeet Kune Do Federasyonu Başkan Yardımcısı oldu

Sijo Yüksel Yılmaz Dünya Jeet Kune Do Federasyonu Başkan Yardımcısı oldu
Spor Yazdır

Sijo Yüksel Yılmaz merkezi Amerika’da bulunan Dünya Jeet Kune Do Federasyonu (World Jeet Kune Do Federation) Başkan Yardımcılığın atandı

Merkezi Avustralya’da bulunan Uluslararası Jeet Kune Do Konfederasyonu (İnternational Jeet Kune Do Confederation) ile merkezi Amerika’da bulunan Dünya Jeet Kune Do Federasyonu (World Jeet Kune Do Federation) birleşti. Her iki kurum da yeni kuruldu ve bu karar yöneticilerinin oybirliğiyle alındı. Bu birleşmede başkanlığa (chairman) Amerikalı Grandmaster Tom Keplar getirildi. Başkan yardımcılarından diğeri Hindistan’dan Lion Vikas Gihara. İcra Kurulu Başkanı ve CEO’luğa Amerikalı Ahmed Abdallatif atanırken Genel Sekreter olarak Birleşik Arap Emirlikleri’nden Sultan Elsyad görev yapacak. Direktörlüğe ise Mısır’dan Mohsin Emin atandı. Amerika’da merkezi New York’ta bulunan Dünya Jeet Kune Do Federasyonu yıl içinde dünya çapında şampiyonalara imza atacak.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem