17 Haziran 2019 Pazartesi

O adayı ‘Başkan’ diye tanıttı

O adayı ‘Başkan’ diye tanıttı
Siyaset Yazdır

Haber

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün AK Parti’nin adaylarını açıkladı. Açıklanan adaylar içinde tek kadın olan Sibel Gönül için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ‘Aday demiyorum, belediye başkanı diyorum’ diye hitap etti.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu’nda aday tanıtımında İzmit Belediye Başkan Adayı olarak tanıttığı Sibel Gönül için, “Aday demiyorum, belediye başkanı diyorum” dedi.

 

KOCAELİ’YE KADIN BİR ADAY GÖSTERDİK
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan aday tanıtım toplantısında kürsüye davet ettiği İzmit Belediye Başkan adayı Sibel Gönül’e övgü dolu sözler söyledi. Erdoğan, Gönül için, “Kocaeli’ye bayan bir aday gösterdik. Beraber yol arkadaşlığı yaptığımız, Sibel hanım kadın kollarında görev yaptı teşkilatlarda çalıştı, mimar sıfatıyla kendisini İzmit Belediye Başkanı olarak çıkardık. Bakın aday demiyorum belediye başkanı diyorum, İzmit’e alacağız” dedi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
Etçi Beyler konak_dr Davetiyem