17 Haziran 2019 Pazartesi

Karaosmanoğlu helallik istedi

Karaosmanoğlu helallik istedi
Siyaset Yazdır

Haber

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın belediye başkan adaylarını tanıtacağı programda konuşan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Ben hakkımı helal ettim, sizler de hakkınızı helal edin. Gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz ve cumhurbaşkanımıza en güzel hediyeyi Kocaeli’den vereceğiz” dedi.

Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu’nda 14.00’da başlayan programa Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yanısıra çok sayıda milletvekili, eski bakanlar, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü ve çok sayıda partili katıldı. Program öncesi salon AK Partililer tarafından tamamen dolduruldu.

 

15 YILDIR GECE GÜNDÜZ ÇALIŞTIK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la beraber salona giriş yapan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu konuşma yapmak için kürsüye çıktı. Herkesi sevgiyle selamladığı belirten Karaosmanoğlu “Tam 30 yıl önce 1989 yılında belediye başkanı oldum kendi köyümde. Böyle imkanları yoktu o zamanlar, belediye çalışanlarının maaşını verse kahraman görüyordu kendini. Nereden nereye geldik, çok büyük imkanlara kavuştuk.

 

1994’TE YENİ BİR DÖNEM BAŞLADI

Cumhurbaşkanımızın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olduğu 1994’te yeni bir dönem başladı. Halkı önemseyen, çözüm üreten, kucaklayan yeni bir belediyecilik anlayışı başladı. AK Partili belediyelerde 15 yıldır gece gündüz demeden derdimiz, davamız, sevdamız, şehrimizi daha yaşanılabilir, daha güzel bir kent haline getirmek. Burası sanayi şehri, her yıl ortalama 50 bin nüfus artışı oluyor. Başta cumhurbaşkanımızın destekleriyle, hükümetimizin, bakanlarımızın, milletvekillerimizin, teşkilatımızın destekleriyle çok güzel hizmetler ürettik. Kocaeli çok daha farklı, daha sağlıklı bir şehir haline geldi.

 

MUHALEFET BÜYÜKŞEHİRDEN ÜMİDİNİ KESTİ

Muhalefet büyükşehirden umudunu kesti, ana muhalefet aday çıkaramadı. Bu bizi rehavete sürüklemeyecek, hiçbir zaman her şey iyi, tamam demeyeceğiz. 13 belediyemiz AK Parti’de ve bu çıtayı asla aşağı düşürmeyeceğiz. Daha yüksek oyla, daha yüksek çıtayla Kocaeli’ye hizmet etmeye devam edeceğiz. Bugüne kadar bize destek veren, yardımcı olan, gönlünü veren başta vatandaşlarımız, teşkilatlarımız, herkese sonsuz teşekkür ediyorum. Bu başarı hanımefendilerin, gençlerin, Kocaeli halkının başarasıdır. Hep beraber başardık yine başarmaya devam edeceğiz. Herkes hakkını helal etsin, ben hakkımı helal ediyorum. Her zaman beraber olacağız. Gece gündüz çalışacağız ve cumhurbaşkanımıza en güzel hediyeyi Kocaeli’den vereceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımız bu güzel günümüzde bizi yalnız bırakmadınız Allah sizden razı olsun” açıklamalarında bulundu.

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
Etçi Beyler konak_dr Davetiyem