17 Haziran 2019 Pazartesi

Cumhurbaşkanı salona giriş yaptı

Cumhurbaşkanı salona giriş yaptı
Siyaset Yazdır

Haber

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, belediye başkanları tanıtımı için düzenlenen programda katıldı. Salona 14.30’da giriş yapan Cumhurbaşkanı Recep binlerce AK Partilinin tezahütları arasında yerine oturdu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın aday tanıtımı için geleceği  Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu’nda adım atacak yer kalmadı.

 

ERKEN SAATLERDE SALON DOLDU

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilecek olan AK Parti Kocaeli Aday Tanıtım Toplantısı öncesi binlerce partili Şehit Polis Recep Topaloğlu Spor Salonu’nda yerini aldı. Yağmurlu havaya rağmen program öncesi partililer salonu doldurmaya başladı. Çok sayıda AK Partili vatandaş salondaki yerini alarak marşlar eşliğinde, Erdoğan’a destek tezahüratlarında bulundu.

 

CUMHURBAŞKANI SALONA GİRİŞ YAPTI

Partililer Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı büyük bir heyecan içerisinde bekledi. Erdoğan’ın salona girişiyle birlikte salonda yer alan kalabalık büyük bir coşkuyla Erdoğan’ı karşıladı. Salonda öncelikle kısa bir konuşma yapan AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ve salonu dolduran vatandaşlara teşekkür etti. CHP’nin kalesi olarak anılmasının ardından 15 yıldır başarıyla kenti yönetiyoruz diyen Eryarsoy, “Kocaelimiz artık AK Parti’nin kalesi haline gelmiştir. Tüm teşkilatlarımızla çalışmaya devam edeceğiz. İnşallah 12 belediyemizin hepsinde yine AK Parti bayrağı dalgalandıracağız. Gönül belediyeciliği ile işlerimizi yürütmeye devam edeceğiz. 31 Mart akşamı büyükşehirimizle beraber 13 belediyede AK Parti bayrağı dalgalanacak” açıklamasında bulundu.

 

BÜYÜKAKIN KONUŞMA YAPTI

Cumhurbaşkanı salona giriş yapmadan önce kürsüye çıkan AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tahir Büyükakın gelen herkese teşekkür etti. Büyükakın konuşmasında, “31 Mart akşamı Kocaeli’de 13-0 kazanarak daha mutlu, daha güzel, yaşam kalitesi çok daha fazla olan bir Kocaeli olacağız. Standart belediyecilik değil gönül belediyeciliği yapan bir anlayışla yürüyeceğiz” dedi.

IMG-20190112-WA0005

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
Etçi Beyler konak_dr Davetiyem