18 Ağustos 2019 Pazar
Bellona

Emniyetten “Eğitim Güvenliğinde Kararlıyız” uygulaması

Emniyetten “Eğitim Güvenliğinde Kararlıyız” uygulaması
Asayiş Yazdır

Eğitim öğretim döneminde okullar ve çevresinde alınan güvenlik tedbirleri kapsamında gerçekleştirilen ‘Eğitim güvenliğinde kararlıyız uygulaması Karamürsel'de devam etti

Eğitim öğretim döneminde, okullar ve çevresinde alınan güvenlik tedbirleri kapsamında Kocaeli İl Emniyet Çocuk Şube Müdürlüğü Koordinesinde 10 Ocak 2018 günü Karamürsel’de ‘Eğitim güvenliğinde kararlıyız’ uygulaması gerçekleştirildi. Karamürsel İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri , Narkotik, TEM, Asayiş ve Trafik Denetleme Şube Müdürlükleri ekiplerinin katılımı ile yapılan denetimlerde 96 şahıs sorgulandı. 22 si okul servis aracı olmak üzere toplam 51 araç kontrolü gerçekleştirildi. Kontrol edilen 1 okul servisi ile bir hususi araca farklı maddelerden 343 lira para cezası kesildi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem