17 Haziran 2019 Pazartesi

CHP İzmit SKM'nin taşınması haftaya kaldı

CHP İzmit SKM'nin taşınması haftaya kaldı
Siyaset Yazdır

Haber

CHP İzmit SKM binasında süren tadilat çalışmaları kapsamında sadece boya badana işleri kaldı. İzmit SKM'nin önümüzdeki hafta içinde binaya taşınması bekleniyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmit Seçim Koordinasyon Merkezi listesi, geçtiğimiz hafta İzmit Belediye Başkan Adayı Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet tarafından Atatürk Anıtı'nda açıklanmıştı. Hürriyet ve SKM üyelerinin seçim çalışmalarını yürütebilmesi için Leyla Atakan Caddesi Ar+1 İş Merkezi No: 29 adresinde bulunan binanın ilk iki katı SKM binası olarak kiralanmıştı. Geçtiğimiz pazar günü tadilat çalışmaları başlatılan binada boya işleri kaldı.

 

HAFTAYA TAŞINACAKLAR

Tadilat çalışmaları süren binada işçiler, geçtiğimiz çarşamba gününe kadar çalışmaların tamamlanması gerektiğini belirmişti ancak CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar çalışmaların birkaç gün daha uzadığını ifade etti. Çakar, SKM binasında sadece boya badana işlerinin kaldığını söylerken önümüzdeki hafta çarşamba perşembe gününe taşınmayı düşündüklerini de ekledi. 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
Etçi Beyler konak_dr Davetiyem