17 Haziran 2019 Pazartesi

Hürriyet: Bu kenti her halükarda bir kadın yönetecek

Hürriyet: Bu kenti her halükarda bir kadın yönetecek
Siyaset Yazdır

Haber

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Masala Kebap’ta düzenlenen programda ilimizin basın mensupları ile bir araya gelen CHP İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet, AK Parti İZmit'in adayı olarak açıklanması beklenen Sibel Gönül ile ilgili olarak “Ben kazansam da kazanmasam da, her halükarda bu kenti bir kadın yönetecek” dedi

CHP İzmit İlçe Örgütü, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde ilimizin basın mensuplarını unutmadı. İlçe örgütü, ilimizde görev yapan gazetecileri Masala Kebap’ta ağırlayarak günlerini kutladı. Programda CHP İzmit Belediye Başkan Adayı Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, İlçe Kadın Kolları Başkanı Birgül Gök, İlçe Gençlik Kolları ve ilçe yöneticileri yer alırken eski Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin seçim müziklerini yapan Ali Altay da programa İstanbul’dan gelerek katılım sağladı.

 

MASALA

 

SEÇİM ŞARKIMIZ ALİ ALTAY’DAN

Samimi bir ortamda gerçekleşen programda kısa bir konuşma yapan İzmit Belediye Başkan Adayı Fatma Kaplan Hürriyet, “Yerel seçimlere adım adım yaklaştıkça programlarımız da yoğunlaşıyor. Siz değerli basın mensubu arkadaşlarımız da bizim gibi yoğun bir emek harcıyor. O yüzden bu anlamlı günde sizlerle birlikte olalım istedik. Ayrıca İstanbul’dan gelen misafirimiz eski Cumhurbaşkanı Adayımız Muharrem İnce’nin seçim müziklerini yapan Ali bey ile seçim şarkımız üzerine sohbet ettik. Ali bey bizim de seçim müziğimizi yapacak. Bunu da buradan duyurmak istedik” dedi.

 

BU KENTİ HER HALÜKARDA KADIN YÖNETECEK

Devamında gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayan Hürriyet, “Basın bizim sesimiz. Basının tamamen özgür olduğu, sansürün ortadan kaldırıldığı, daha demokratik bir ülke dileğiyle hepinizin bu önemli gününü kutluyorum” şeklinde konuştu. Ardından Hürriyet, basın mensuplarının sorusu üzerine AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı olarak açıklanması beklenen Sibel Gönül ile ilgili, "AK Parti’nin bana bir teşekkür borcu var. Ben aday olmasaydım kadın aday çıkarmazlardı. Ben kazansam da kazanmasam da, her halükarda bu kenti bir kadın yönetecek” ifadelerine yer verdi. 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
Etçi Beyler konak_dr Davetiyem