17 Haziran 2019 Pazartesi

Op. Dr. Demirci, gazetecileri yeni kliniğinde ağırladı

Op. Dr. Demirci, gazetecileri yeni kliniğinde ağırladı
Güncel Yazdır

Haber

2005 yılından bu yana devlet hastanelerinde Kocaeli halkına hizmet veren Kulak Burun Boğaz Baş ve Boyun Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Levent Demirci, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Yenişehir Mahallesi Demokrasi Bulvarı No: 24/7 (Rimal market üzeri) adresinde bulunan yeni kliniğinde basın mensuplarıyla bir araya geldi

Toplumun haber alma ihtiyacını karşılamak için çalışan gazetecilerin kutsal bir görevi yerine getirdiğini ifade eden Op. Dr. Levent Demirci, "Öncelikle 10 Ocak 1961 yılında gazetecilerin durumlarını iyileştiren 212 sayılı yasanın yürürlüğe girmesiyle ilan edilen Çalışan Gazeteciler Gününüz kutlu olsun. Böylesine özel bir günde davetimi kırmayıp geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum" dedi.

 

HASTA KABULÜNE BAŞLADIK

Kocaeli halkına daha iyi hizmet vermek adına kendi kliniğini açtığını dile getiren Op. Dr. Levent Demirci, "Geçtiğimiz aralık ayı itibariyle hasta kabulüne başladık. Resmi açılışını mart ayında gerçekleştirmeyi planladığımız kliniğimizde Burun Estetiği, Endoskopik Sinüs Cerrahisi (Sinüzit Ameliyatı), Burun Radyofrekansı, Kepçe Kulak Cerrahisi, Saç ve Kaş Cerrahisi, Yüzde İyi ve Kötü Huylu Lezyonların Çıkartılması, Estetik İşlemler, Alerjik Deri Testleri yapılmaktadır. Ayrıca kliniğimizin çeşitli özel sigorta ve bankalarla muayene ve tedavi anlaşmaları mevcuttur" ifadelerini kullandı.

 

OP. DR. LEVENT DEMİRCİ KİMDİR?

1974 yılında Denizli'de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Denizli'de tamamladı. 1997 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. 2004 yılında Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nde Kulak Burun Boğaz Baş ve Boyun Cerrahı olarak ihtisasını tamamladı. 2005-2018 yılları arasında Kandıra Devlet Hastanesi, GATA Haydarpaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İzmit Seka Devlet Hastanesi, Kocaeli Devlet Hastanesi'nde çalıştı. Bu süre içinde İzmit ve İstanbul'da Burun Estetiği, Endoskopik Sinüs Cerrahisi, Burun Radyofrekansı, Saç ve Kaş Cerrahisi, Allerjik Rinit alanlarında çalışmalarda bulunan Levent Demirci evli ve 3 çocuk babasıdır.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
Etçi Beyler konak_dr Davetiyem