18 Ağustos 2019 Pazar
Bellona

Kağıtsporlu JKD’ciler Bursa’da 1. duan oldular

Kağıtsporlu JKD’ciler Bursa’da 1. duan oldular
Spor Yazdır

Türkiye Wushu Kung Fu Federasyonu adına Sijo Yüksel Yılmaz’ın Sınav Komisyonu Başkanlığını yaptığı organizasyonda Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor Kulübü’nün 9 Jeet Kune Do sporcusu Bursa’da girdikleri sınavda 1. Duan belgesi aldılar

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor Kulübü lisanslı 9 Jeet Kune Do sporcusu Bursa’nın Yıldırım ilçesinde Kaplıkaya Kapalı Spor Salonu’nda girdikleri sınavda 1. Duan belgesi almaya hak kazandılar. Türkiye Wushu Kung Fu Federasyonu’nun organizasyonu olarak Kağıtspor Jeet Kune Do Antrenörü Sijo Yüksel Yılmaz’ın sınav komisyon başkanlığını yaptığı sınavda diğer iller de hazır bulundular. 1. Duan olmaya hak kazananlar 1. Kademe Yardımcı Antrenör sınavına girmeye hak kazanmış oldular.

 

Sijo Yüksel Yılmaz şunları söyledi: “Kış ayında Uludağ’ın eteklerindeki bir spor salonunda sınav yapmak keyifliydi. Sporcularımız teorik ve pratik olarak sınava tabi tutuldular. Böylece 1. Duan belgesi alarak Kahverengi Kuşak olmakla yakın zamanda gerçekleşecek olan 1. Kademe Yardımcı Antrenörlük sınavına girmeye hak kazandılar. Kendilerini tebrik ediyorum. Bu vesileyle hakemlerin de sınav olmaları hasebiyle Merkez Hakem Kurulu Başkanımız Sayın Abdulvahid Alagöz ile bir araya gelip JKD’nin geleceğiyle ilgili güzel bir sohbet yaptık.”

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem