16 Temmuz 2019 Salı

Akşener bugün memleketi Kocaeli'de

Akşener bugün memleketi Kocaeli'de
Siyaset Yazdır

Haber

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bugün bir dizi ziyaret ve program için ilimize geliyor

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Kocaeli programı belli oldu. Kocaeli Yüksek Öğrenim Derneği (KYÖD) tarafından 5 Aralık Türk kadınına seçme ve seçilme hakkının verilmesinin 84'üncü yılı nedeniyle düzenlenecek olan panele konuşmacı olarak davet edilmişti. Yerel seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Akşener, memleketi Kocaeli'de bir dizi de ziyaretler gerçekleştirecek.

 

KANDIRA GİŞELERDE KARŞILANACAK

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, ilk olarak bugün saat 11.30'da Kandıra Gişelerde coşkulu kalabalık tarafından karşılanacak. Ardından saat 12.00-13.00 arasında Kandıra'da Şehit Binbaşı Yavuz Sonat'ın ailesine taziye ziyaretinde bulunacak. Muhtarlarla toplantı yaptıktan sonra saat 14.00'te de KYÖD'e geçecek. Akşener, KYÖD Sosyal Tesislerinde 5 Aralık 1934 tarihinde kadınların seçilme hakkına kavuşmasının üzerinden geçen 84 yılda Türk kadınının siyasette var olma mücadelesi ile ilgili “Eril Siyasette Kadın Olmak” başlığı altında düzenlenen panele katılacak.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem