16 Temmuz 2019 Salı

Fehmi Rasim Çelik'ten İKM esnafına destek

Fehmi Rasim Çelik'ten İKM esnafına destek
Eğitim Yazdır

Kocaeli’nin en gözde derneklerinden biri olan İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği, Koceli İl Mille Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik'i makamında ziyaret etti

Yaklaşık 1,5 saat süren görüşmede, İKM Dernek Başkanı Murat Öztürk, Yönetim Kurulu üyeleri İsmail Solmaz, Ahmet Kahya, Cihan Işıklı ve Deniz Köseali bulundu. Fehmi Rasim Çelik İzmit'in en güçlü dernegi olan İKM'yi takip ettiklerini ve Gazi Lisesi ışıklandırması için yaptıkları çabayı gördüklerini ve İzmit esnafı için var gücüyle çalışan bu ekibe kendi katkısının da olacagını söyledi.
 
ÇOCUKLARIMIZA SAHİP ÇIKIN 
Gazi Lisesi, İzmit Lisesi, Ulugazi İlkokulu, Endüstri Meslek Lisesi, Mimar Sinan Lisesi ve İzmit Kent merkezi içinde buluna tüm okulların aydınlatılacagını ve görsel bakımdan İzmit'e yakışan bir görüntü içinde olacagını söyledi. Çelik, İzmit esnafından sadece öğrencilerimize sahip çıkmasını ve çocuklarımızı kötü alışkanlıklara sebebiyet verecek herhangi bir unsur gördüklerinde bizimle iletişim içinde olmalarını söyledi. 
Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem