16 Temmuz 2019 Salı

Korkmaz’dan başarılı öğretmenlere özel kutlama

Korkmaz’dan başarılı öğretmenlere özel kutlama
Eğitim Yazdır

Ana kucağından yüksek öğretim basamağına kadar eğitime yön veren Özel Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları Kurucusu Ali Korkmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Bilgi Köprüsü Özel Eğitim Kursu’nu da ziyaret etti

Kurum ortaklarından Nejla Tügen, Genel Koordinatör Beyhan Gürsoy, PDR Uzmanı Hüseyin Tügen de bu ziyarete eşlik ederken nezih sohbet ortamında Bilgi Köprüsü Özel Eğitim Kursu’nun başarısı konuşuldu. Üniversite giriş sınavlarında son iki yılda elde ettiği Türkiye dereceleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran özel eğitim kursunun öğretmenleri tek tek kutlandı. 24 Kasım özel ziyareti, İzmit Yenişehir Mahallesi Destanlı Sokak’ta bulunan Bilgi Köprüsü Özel Öğretim Kursu’nda görev yapan tüm öğretmenleri oldukça memnun etti. Yaklaşan Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS-2019) öncesi büyük moral de verdi. Nezih buluşma pasta kesimiyle tamamlandı.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem