16 Temmuz 2019 Salı

“Efsane geri dönüyor” kampanyası 1 ay daha uzatıldı!

“Efsane geri dönüyor” kampanyası 1 ay daha uzatıldı!
Spor Yazdır

Kocaelispor için başlatılan “Efsane geri dönüyor” yardım kampanyası 1 ay daha uzatıldı

Kocaelispor’un eski kaptanı ve MHP milletvekili Saffet Sancaklı’nın öncülük ettiği, “Efsane geri dönüyor” projesi kapsamında Kocaelili Valiliği tarafından organize edilen bir yardım kampanyası başlatılmıştı. Vali Hüseyin Aksoy, Büyükşehir Belediye Başkan İbrahim Karaosmanoğlu, milletvekilleri ve kent protokolünü katıldığı bir toplantı ile başlatılan kampanya ile ilgili son rakamlar açıklandı. 3 aydır devam eden Efsane Geri Dönüyor yardım kampanyası 1 ay daha uzatıldığı belirtildi. Yapılan açıklamada, “Efsane Geri Dönüyor” adı altında 3 aydır devam eden kampanyada 12.11.2018 tarihi itibarıyla 160.301,69 TL. yardım toplanmıştır” denildi. Kocaeli Valiliği’nin açıklamasına göre, bir haftada toplanan yardım bedeli sadece 5 bin 59 lira oldu.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem