26 Mart 2019 Salı
Birol Aydın
Sibel Gönül

70’lik dede gözaltına alındı

70’lik dede gözaltına alındı
Asayiş Yazdır

İzmit Bekirdere Mahallesi'nde ikamet eden 70 yaşındaki F.K., komşusunun 12 yaşındaki kızına aşk mektubu yazdığı gerekçesiyle gözaltına alındı

İzmit Bekirdere Mahallesinde ikamet eden F.K (70) isimli şahıs, evinin yakınında ikamet eden ve komşusunun 12 yaşındaki kız çocuğu B.İ’ye aşk mektubu yazdı. Yazdığı mektubu kızın evinin yanında bulunan bir iş yerinin kepengine sıkıştırdı. Yoldan geçen kızı görünce dükkan kepengine sıkıştırdığı mektubu göstererek almasını istedi. Küçük kız aldığı mektubu okudu. Mektupta “Seni çok beğeniyorum. Çok güzelsin, seninle görüşmek isterim’ gibi ifadelerin yer aldığını görünce, okuduğu mektubu babasına teslim etti. Küçük kızın babası soluğu polis merkezinde aldı ve yaşlı adamdan şikayetçi oldu. Polis ekipleri F.K. isimli şahısı gözaltına alarak Kocaeli Adliyesine sevk etti. Şüpheli şahısın, olaydan kısa bir süre önce küçük kızı  ‘gel eve televizyon izleyelim’ diyerek evine davet ettiği öne sürüldü. 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark Gürpınar su Yuvacık su Davetiyem
YEDİ İKLİM KÖZDEN CAFE Gölcük Belediye Başkan adayı Ali Yıldırım Sezer konak_dr BasiskeleSanayi