16 Ocak 2019 Çarşamba

İzmit’ten Derince’ye talip var

İzmit’ten Derince’ye talip var
Siyaset Yazdır

İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Pala Derince Belediye başkanlığına aday olacak

İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Adnan Pala Cumartesi(10 Kasım) günü saat 14.00’de AK Parti Derince İlçe Başkanlığında belediye başkan aday adaylığı başvurusunda bulunacak. 2014 yılından bu yana İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’ın yardımcılığını üstlenen Adnan Pala aday adaylığı başvurusuna kalabalık bir ekiple gidecek.

 

Adnan Pala kimdir? 

1973 Kelkit/Gümüşhane  de doğdu. 1976 yılında Kocaeli´ye yerleşti. İlköğretim ve Lise tahsilini Derince de tamamladı. 1991 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Harita-Kadastro M.Y. O nu bitirdi. Aynı zamanda İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümü mezunudur. 1991 yılında özel bir firmada çalışma hayatına başladı. 1995 yılından itibaren Derince Belediyesinde Emlak ve İstimlak Müdürlüğünde çalıştı. Daha sonra Başkan Yardımcısı olarak görevine devam ederken, 2014 yılında İzmit Belediyesinde Başkan Yardımcısı olarak göreve başladı. Evli ve Üç çocuk babasıdır.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford English Time'ın reklamı hk. Medicalpark Yuvacık su BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM Kültür Okulları konak_dr Gürpınar su ibrahimoğlu