22 Ağustos 2019 Perşembe
Bellona

AK Parti’de ilk 3 günde 10 başvuru var

AK Parti’de ilk 3 günde 10 başvuru var
Siyaset Yazdır

31 Mart yerel seçimleri için aday başvuru tarihlerini 5-12 Kasım olarak açıklayan AK Parti’de ilk üç gün resmi olarak 10 kişi çeşitli ilçeler için belediye başkan aday adaylığında bulundu

AK Parti il başkanlığından edinilen bilgiye göre, 5-6 Kasım tarihlerinde adaylığı merkez tarafından kabul edilen 10 başvuru var. Büyükşehir ve İzmit için henüz resmi bir başvuru gerçekleşmezken, Körfez için 3 kişi, Gebze için 2 kişi, Gölcük, Dilovası, Karamürsel, Kartepe ve Derince için 1 kişi başvuruda bulundu.

 

KÖRFEZ’E KADIN ADAY

AK Parti Genel Merkez tarafından adaylığı onaylanan 10 adaydan 3 kişinin Körfez için talip oldu. Körfez’e Melek Çelik, Caner Göçmez ve Nihat Tekgümüş, Gölcük’e Ekrem Aktuğ, Karamürsel’e Feyzi Utaş, Dilovası’na Orhan Çarıkçı, Derince’ye Necdet Deniz, Gebze’ye İlyas Aydıner ve Adnan Malkoç, Kartepe’ye Murat Yıldız resmi olarak dosyalarını teslim ederek merkez tarafından onaylanan adaylar oldu.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem