22 Ağustos 2019 Perşembe
Bellona

Kandıra’da çiftçilere büyük destek

 Kandıra’da çiftçilere büyük destek
Ekonomi Yazdır

Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin destekleriyle düzenlenen Tarım ve Hayvancılık destekleme projesinde çiftçilere destek verdi

Tarımsal üretim malzeme dağıtım törenine Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken ve çok sayıda çiftçi katıldı.

 

YEM DAĞITILDI

Tarım ve Hayvancılık destekleme projesi kapsamında çiftçilere yüzde elli hibeli olarak Arpa, Buğday, Yonca, Tritikale(yem buğdayı), çayır ve mera karşımı, yem bezelyesi, süt otu tohumu dağıtıldı. Kandıra’da ise Tarım ve Hayvancılık destekleme projesinden yüzlerce çiftçi yararlandı.

 

BAŞKAN ÜNAL KÖKEN, “KANDIRA, TARIMDA LİDER OLACAK”

 Kocaeli Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte ilçemizde tarımın ne kadar önemli olduğu gösterdik diyen Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, “Tarım yapmaya uygun ve bereketli topraklarımızın kıymetini biliyoruz. Kandıra tarım kentidir ve bu şekilde büyüteceğiz. Vatandaşlarımızdan isteğimiz ekelim, biçelim ve üretelim. Memleketimizin temeli çiftçidir ve tarımdır. Bu gücü elimizde tutmalıyız dedi.

 

44353440_1859769504071591_405150703187656704_o

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem