20 Mayıs 2019 Pazartesi

Esnaf imza kampanyası başlattı

Esnaf imza kampanyası başlattı
Güncel Yazdır

Bir süre önce Halkevi’nden kaldırılarak Vilayet Durağı ile birleştirilen durağın geri gelmesi için 5 bine yakın imza toplandı, 10 bin imza toplanarak UKOME ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne teslim edilecek

Bir süre önce UKOME kararı ile Halkevi’nde bulunan ve İzmit merkeze gelmek isteyen vatandaşların en çok kullandığı durak kaldırılarak Vilayet Durağı ile birleştirildi. Durağın yeri değiştirildikten sonra çok sayıda vatandaş ve esnaf bu durumdan mağdur olduğunu sosyal medyada dile getirdi.

 

ESNAF İMZA KAMPANYASI BAŞLATTI

Vatandaşların ve kendilerinin yaşadığı mağduriyetin giderilmesini isteyen Halkevi esnafı imza kampanyası başlattı. İmza kampanyasına kısa sürede çok sayıda vatandaş katılırken 5 bine yakın imza atıldı. Cumartesi gününe kadar imza kampanyasını sürdürmek isteyen esnaf, 10 bin imzaya ulaşarak UKOME ve Büyükşehir Belediyesine durağın eski haline getirilmesini talep edecek.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM mobesko konak_dr Davetiyem