20 Mayıs 2019 Pazartesi

Mevcut bina İzmit ilçe olacak

Mevcut bina İzmit ilçe olacak
Siyaset Yazdır

Haber

Mevcut binasını yetersiz bulan İYİ Parti Kocaeli İl Başkanlığı, yaklaşık bir ay sonra yeni yerine taşınacak

Kurulduğu günden bu yana eski Perşembe Pazarı girişi, D -100 Karşısı Birleşim İş Merkezi'nin 6. katında faaliyetlerini sürdüren İYİ Parti Kocaeli İl Başkanlığı yeni yerine taşınacak. Edinilen bilgilere göre, Serdar Kaman'ın istifasının ardından İl Başkanlığına atanan Şanbaz Yıldız, mevcut binanın yetersiz olduğu düşüncesiyle çalışmalarını yeni bir binada gerçekleştirmek istiyor.

 

MEVCUT BİNA İZMİT İLÇE OLACAK

Yerel seçimlere doğru yoğun bir şekilde ilerlerken revizyon sürecinden geçen İYİ Parti Kocaeli, yeni yerini de buldu. İYİ Parti Kocaeli İl Başkanlığı, mevcut binanın hemen alt katında daha ferah bir ortamda faaliyetlerine devam edecek. Birkaç gün önce tadilat çalışmalarına başlanan yeni yere yaklaşık bir ay sonra geçilmesi bekleniyor. Mevcut yerde de İzmit İlçe Başkanlığı faaliyetlerine devam edecek.

 

BAŞKAN-ODASI

SEKRETERYA

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM mobesko konak_dr Davetiyem