18 Ağustos 2019 Pazar
Bellona

Kent Meydanı otoparkına yönlendirdiler

Kent Meydanı otoparkına yönlendirdiler
Güncel Yazdır

Kocaeli Büyükşehir Belediyesine bağlı zabıta ekipleri yürüyüş yolu ve çevresinde bulunan caddelerde yaya yollarına, yasaklı noktalara park eden araçlara ceza kesti

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri, Yürüyüş Yolu ve o çevresindeki caddelerde oluşan trafiği engellemek için park yasaklarına uymayan sürücülere ceza kesti.

 

YAYA YOLUNA PARK EDENE AF YOK

Yasak park noktalarına araçlarını park eden sürücüleri araçlarını çekme konusunda uyarıda bulunurken sahibini bulamadığı araçlara ceza kesti. Yaya yollarına, engelli vatandaşların geçişlerini engelleyecek noktalara park eden araç sürücülerine de ceza kesildi. Öte yandan Fevziye Camii yanında bulunan ve tek araç geçişlik bir caddeye park eden aracın sürücüsü bulunamaması üzerine araç ekipler tarafından çektirildi.

 

KENT MEYDANI OTOPARKINA YÖNLENDİRDİLER

Zabıta ekipleri araçlarını yasak yerlere ve yaya yollarına park eden sürücülerin park yeri olmadığı itirazına karşılık yeni açılan Kent Meydanı otoparkını belirterek oraya park edebileceklerini gün içinde boşluk olduğunu ifade ettiler.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem