20 Mayıs 2019 Pazartesi

İYİ Parti’de 12 ilçe başkanı da haftaya belli olacak

İYİ Parti’de 12 ilçe başkanı da haftaya belli olacak
Siyaset Yazdır

Haber

Geçtiğimiz hafta Gebze ve Darıca ilçe başkanlarının atamalarını gerçekleştiren İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız, önümüzdeki hafta içinde tüm ilçelerin atamalarının tamamlanacağını söyledi

İYİ Parti Genel Merkezi tarafından il başkanlarının istifalarının ve yeni atamalarının gerçekleşmesinin ardından ilçe başkanlıklarında da istifalar tamamlanmıştı. İYİ Parti İl Başkanlığına atanan Şanbaz Yıldız, önceki akşam yönetim kurulu toplantısının ardından icra kurulunu belirledi. İki ilçenin atamasının da geçtiğimiz hafta gerçekleştirildiğini söyleyen Yıldız, Gebze’ye eski Mimarlar Odası Başkanı Özhan Öztürk’ün, Darıca’ya ise Mali Müşavir Özer Yıldız’ın atandığını tekrarlarken tüm ilçelerin atamasının önümüzdeki hafta içinde tamamlanacağını söyledi.

 

2’Sİ TAMAM

Açıklamasında Yıldız, “Dün divan oluştuktan sonra arkadaşlarımız çalışmaya başladılar. Daha önce iki ilçenin onayını almıştık, Gebze ve Darıca. Gebze’ye eski Mimarlar Odası Başkanı Başkanı Özhan Öztürk, Darıca’ya da mali müşavir Özer Yıldız atanmıştı. 12 ilçenin ilçe başkanları da hafta içinde belli olacak” açıklamalarında bulundu.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM mobesko konak_dr Davetiyem