24 Haziran 2019 Pazartesi

AK Parti ilçe başkanları Ankara yolcusu

AK Parti ilçe başkanları Ankara yolcusu
Siyaset Yazdır

Kocaeli Ak Parti ilçe başkanları Pazar ve Pazartesi günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilecek olan teşkilat eğitimi için Ankara’ya Cumartesi akşamı Ankara’ya gidecek

Ak Parti’nin Ankara’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştireceği teşkilat eğitim programına Kocaeli’den 12 ilçe başkanı gidiyor. Eğitim’de yerel seçim çalışmaları, teşkilatlanma gibi konular üzerinde durulacak.

 

KOCAELİ TAM KADRO GİDİYOR

Yerel seçim çalışmalarına hızlı başlayan Kocaeli teşkilatı gerçekleşecek programa İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, Teşkilattan sorumlu İl Başkan Yardımcısı Adnan Turan, İl Başkan Yardımcısı Yerel Yönetimler Sorumlusu Engin Koyun ve 12 ilçenin İlçe Başkanı Cumartesi akşamı Kocaeli’den Ankara’ya hareket edecek. Pazar ve Pazartesi günü eğitime katılacak olan il teşkilatı burada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla yaklaşan yerel seçimler, teşkilatlanma ve yerel yönetimler alanında eğitim görecekler.

 

GRUP TOPLANTISINA KATILACAKLAR

Ak Parti Kocaeli İl teşkilatı ve ilçe başkanları eğitim programının bitmesinin ardından Salı günü grup toplantısına katılacaklar. Grup toplantısının ardından Kocaeli’ye dönecek olan ekipler eğitimin yaklaşan seçim öncesi çok faydalı olacağını düşünüyor.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
Etçi Beyler konak_dr Davetiyem