20 Mayıs 2019 Pazartesi

Metronun temeli 20 Ekim'de atılıyor

Metronun temeli 20 Ekim'de atılıyor
Güncel Yazdır

Haber

Büyükşehir Belediyesi Ekim Ayı Meclis Toplantısı Dr. Şefik Postalcıoğlu Konferans Salonu’nda başladı

Büyükşehir Belediyesi Ekim Ayı Meclis Toplantısı, Dr. Şefik Postalcıoğlu Konferans Salonu’nda gerçekleşti. Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun başkanlığında düzenlenen toplantıya belediye meclis üyeleri ve vatandaşlar katılım sağladı. 87 maddenin yer aldığı toplantı, ilk olarak Genel Sekreter İlhan Bayram’ın sunumu ile başladı.

 

TEMELİ 20 EKİM’DE ATILIYOR

Gebze Metrosu hakkında bilgi veren İlhan Bayram, “Bu işin tepe noktası metro. Metroya sahip şehirler Süper Lig’de oyuncudur” dedi. Başkan İbrahim Karaosmanoğlu ise, “Yerin altını kullanmakta başkaçaremiz yok. Nüfsu 2 milyona geldi. Ulaşımı çok daha sağlıklı kullanan, zamanı çok iyi kullanan metro projemize başladık” dedi. 2 Milyar 488 Milyon TL ihale bedeli olan Metronun temeli 20 Ekim saat 11.00’de atılacak. Pınar GÜL

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM mobesko konak_dr Davetiyem