20 Mayıs 2019 Pazartesi

Fırıncılar yarın açıklayacak

Fırıncılar yarın açıklayacak
Güncel Yazdır

28 Eylülde yapılan gramaj düşürmesini dün bakanlığın reddetmesine öfkeli olan fırıncılar yarın basın açıklaması yapacak

28 Eylül’de fırıncıların zarar etmesini engellemek için 1.25 liradan satılan 250 gram ekmek 210 grama düşürülmüştü. Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Bakanlığa gönderdiği listede ekmeğin neden gramajının düşürüldüğü anlatılmıştı, fırıncılar bakanlığa gönderilen fiyat-gramaj üzerinden üretim yapmaya başlamıştı fakat dün bakanlıktan gramajın düşürülmesine ret cevabı geldi.

 

FIRINCILAR YARIN VALİYLE GÖRÜŞECEK

Fırıncılar zarar edeceklerini belirterek bu karara öfke duyduklarını dile getirdi. Fırıncılar Odası Başkanı Ali Sarı gazetemize yaptığı açıklamada, fırıncıların bakanlıktan gelen karara oldukça öfkeli olduklarını dile getirdi. Oda başkanı Sarı, “Bugün fırıncı arkadaşlarla görüşecektik fakat çok öfkeliler bakanlığın kararına. Biz de Vali ile yarın bir görüşme gerçekleştireceğiz, ardından fırıncı arkadaşlarla beraber bir basın açıklamasında bulunarak, derdimizi anlatmaya çalışacağız” dedi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM mobesko konak_dr Davetiyem