24 Haziran 2019 Pazartesi

İKM Başkanı Öztürk’ten tanışma toplantısı

İKM Başkanı Öztürk’ten tanışma toplantısı
Güncel Yazdır

Haber

Maide Restaurant’ta düzenlediği tanışma toplantısında projelerini anlatan İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği’nin yeni başkanı Murat Öztürk, Fethiye ve İstiklal Caddelerinin başlarına giriş kapıları ve N City otoparkından çarşı merkezine kadar ring servisi koymak istediklerini belirtti. İzmit Lisesi ve Gazi Lisesi’nin otoparklarına talip olduklarını da ekledi

 

Önceki hafta mevcut başkan Ahmet Emre Aydın’ın yeniden aday olmadığı İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği 14’üncü Olağan Kongresi’ne tek aday olarak giren Coşkun Kırtasiye’nin sahibi Murat Öztürk başkanlığa seçilmişti. Öztürk, yeni yönetimi ile birlikte Seka Park 2. Etap’ta bulunan Maide Restaurant’ta tanıtım toplantısı düzenledi. Toplantıda projelerini açıklayan Öztürk, Fethiye ve İstiklal Caddelerinin başlarına giriş kapıları koymayı planladıklarını söyledi. Ayrıca N City otoparkından çarşı merkezine kadar ring servis imkanı sunmak istediklerini belirtti. İzmit Lisesi ve Gazi Lisesi’nin otoparklarına talip olduklarını da ekledi.

 

BİR HAFTADIR KENDİMİZE YER ARIYORUZ

Kahvaltılı programda konuşan Öztürk, “Güzel bir ivme kazadnık. Bazı projelerimiz var. onları siiznle paylaşmak istedik. Bizim bir yerimiz yok. Ziyaret etmek isteyenler arıyor. İnsanları gelip oturtup misafir edeceğimiz yerimiz yok. Bir haftadır kendimize yer arıyoruz. İzmit Belediye başkanımızdan bir sosyal tesis istiyoruz. Yer verilmedi. Bizim B planımız var” şeklinde konuştu.

 

ERKENDEN KEPENK KAPATMAYACAĞIZ

Devamında “Kongremizde Büyükşehir Belediye Başkanımızı da aramızda görmek isterdik” diyerek sitemde bulunan Öztürk, “Küsmedik, kırıldık. Biz İzmit için mücadele edeceğiz. En büyük sorunumuz AVM’ler demiştik, ama aslında en büyük sorunumuz AVM’ler değil. Esnafımız dükkanını erken kapatıyor. Kapatmayacak. Artık erken saatte kepenk indirmeyeceğiz. İzmit çok fazla karanlık içerisinde. Birçok elektrik direği bozuk. Belediyemiz bir otopark yaptı. Bizim esnafımız geliyor, hala meydana bırakıyor aracını. İzmit için bir şeyler yapmamız gerekiyor. Yapamayacağımız yerde çekileceğiz” ifadelerine yer verdi. Ardından Öztürk, sunum eşliğinde projelerini paylaştı. İKM yönetimine iki tane de avukat aldıklarını ve ücretsiz olarak çalışacaklarını da ekledi.

 

BİZİM DE İKM KARTLARIMIZ VARDI

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Öztürk, KOTO ile İş Bankası’nın projesi olan KOTO Kart Projesini değerlendirirken “Güzel bir proje. Bizim önceden İKM kartlarımız vardı. Bununla da ilgili bir çalışma yapacağız. Öncelikle üye sayımızı 1000’e çıkaracağız. Kart olayı da bizim için önemli. İzmit Kent Merkezi’ni çok iyi tanıttık. Her üye olan esnafımızın İKM, şirketlerle özel okullarla anlaşacağız” dedi.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
Etçi Beyler konak_dr Davetiyem