20 Mayıs 2019 Pazartesi

Müteahhit parasını ödemedi belediyenin çatısına çıktı

Müteahhit parasını ödemedi belediyenin çatısına çıktı
Asayiş Yazdır

Haber

İş yaptığı müteahhitten alacağını almadığı iddiasıyla Belsa Plaza’nın terasına çıkan İlhan Tum isimli şahıs, İzmit’te bir anda heyecan yarattı. Konu hakkında açıklama yapan Belediye Başkan Yardımcısı Serkan Yeğnidemir, söz konusu şahsın İzmit Belediyesi ile bir ilgisinin olmadığını söyledi

İzmit’te bugün öğlen saatlerinden gerçekleşen olayda, bir şahıs Belsa Plaza terasına çıkarak heyecan yarattı. Sonradan aşağıya indirilen şahsın, İzmit Cephanelik’teki Sanal Gerçeklik Küresi inşaatının yüklenici firmasında taşeron elemanı olarak çalıştığı örenildi. İlhan Tum isimli işçinin, çalıştığı firmadan alacaklarını tahsil edemeyince, sesini duyurmak için Belsa’nın çatısına çıktığı öğrenildi. Belediyede yapılan açıklamada da, konunun İzmit Belediyesi ile bir ilgisinin olmadığı duyuruldu.

 

BELEDİYE İLE İLGİSİ YOK

Konu hakkında açıklama yapan İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Serkan Yeğnidemir, İzmit Belediyesi olarak inşaat firmasına her türlü ödemeyi yaptıklarını belirterek “ İzmit Belediyesi ödemelerini her zaman zamanında yapmaktadır. Bu konuda da belediye olarak bütün yükümlülüklerimizi yerine getirdik. Söz konusu şahıs inşaatı yapan firmanın taşeronun elamanı olup  ticari bir meseleden ibarettir. Belediyemiz ile ilgisi yoktur” dedi.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM mobesko konak_dr Davetiyem