25 Ağustos 2019 Pazar
Bellona

Bu dönerin ve iskenderin müdavimi olacaksınız

Bu dönerin ve iskenderin müdavimi olacaksınız
Firma Rehberi Yazdır

Bölgemizde Döner ve İskender denilince akla ilk gelen mekan artık Etçi Beyler oldu

Beş yıl önce Tufan Ubay’ın Köseköy Ankara Caddesi üzerinde açtığı Etçi Beyler Restoran, ilk şubesini yaklaşık 10 ay önce Gölcük yolu üzerinde açmıştı. Her geçen gün kendini yenileyerek müşterilerinin karşısına çıkan Etçi Beyler Restoran, özellikle Döner ve İskender Kebabıyla tartışmasız lider bir mekan halini aldı. Sırf buradaki döner ve İskenderi yemek için kilometrelerce uzaktan gelenler oluyor.

Etçi-Beyler--Başiskele

 

BU DÖNERİN VE İSKENDERİN MÜDAVİMİ OLACAKSINIZ

İşletme sahibi Tufan Ubay’ı her zaman işinin başında görmek mümkün. Restoran sahipliği, hassas bir iş olduğu için bu alanda riske girmeyi hiç sevmediğini belirten Tufan Ubay sözlerine şöyle devam etti. ‘’Restoran için kalite kavramı en kaliteli malzeme ile en kaliteli bir yemeği çıkartsanız da yeterli olmaz.Çünkü, müşterinin restorana ayak basmasından uğurlanmasına kadar geçen sürede bütün hizmetlerin bir bütün olarak kaliteli olması gerekiyor. Bunun içinde her an tetikte olunması gerekiyor. Bu hassasiyetimiz ile müşterilerimizden tam not alıyoruz. Ayrıca dönerimizin lezzeti konusunda da çok net bir şey söylemek istiyorum.Bu döneri veya iskenderi yiyen müdavimi olur.Çünkü hep öyle oluyor.’’dedi.

İSKENDER

 

KIYMASIZ ENFES DÖNER ve İSKENDER

Tufan Ubay’dan kaliteli dönerin sırrını istediğimde şunları söylüyor. ‘’Öncelikle etin kaliteli olması gerekiyor. Dananın en lezzetli kısmı olan tranç bölgesinden elde ettiğimiz ette kendi yağı haricinde yağ kullanmıyoruz. Dönerdeki ete hiçbir şekilde kıyma koymuyoruz.  Etin sinirlerinin tek tek ve yüzde yüz alınmış olması gerekiyor. Bu durum doğal olarak etin maliyetinin artmasına neden olmakla beraber işçiliğinin de artmasına sebep oluyor. Ancak dönerde  kaliteyi ucuza mal etmek gibi bir şansımız yok. Sadece kar marjımızı düşürüyoruz. Ancak çok iş yaparsanız bunu telafi edebilirsiniz. Biz de böyle yapıyoruz. Dönerin soslarının hazırlanması ve etin iyi marine edilmesi de kaliteli dönerin unsurlarından biridir.’’ dedi. Kağıt gibi tek tek açılan döneri tattığınızda, benzerlerinden farkını hemen anlıyorsunuz.

DÖNER-

Etçi Beyler’de döner ve iskenderden başka bir şey yok mu?

Elbette var. Hem de envai çeşidi var.  Etçi Beyler’de Adana-Urfa kebabı, Kuzu şiş, Pirzola, Antrikot, Karışık Izgara, Kuzu Külbastı, Sucuk Izgara, Köfte, Tavuk Şiş, Tavuk Sarma, Tavuk Sepeti, Tavuk Kanat, lahmacunun yanı sıra Kıymalı, Kaşarlı, Sucuklu, Kavurmalı, Kuşbaşılı, Karışık Pide Çeşitleri de bulunuyor. Tatlı çeşitleri arasında yer alan künefe en favorilerin başında geliyor.

KÜNEFE

 

OTOPARK SORUNU YOK

Ailenizle nezih bir ortamda döner ve İskender keyfi yapacağınız mekanda otopark sorunu bulunmuyor.

 

ÇOCUK OYUN PARKI ve MESCİD DE VAR

Mekanın çocuk oyun parkında çocuklarınız eğlenirken size bu eşsiz lezzetleri tatmak kalıyor.Güler yüzlü ve mesleğinin erbabı çalışanlarının bulunduğu iki mekanda da müşteriler için mescid de bulunuyor. Misafirleri için her şeyin düşünüldüğü Etçi Beyler’de gerçek bir et ziyafet için aşağıdaki adres ve telefonlardan iletişime geçebilirsiniz. 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem