20 Mayıs 2019 Pazartesi

Çocuklara tehlike eğitimi

Çocuklara tehlike eğitimi
Eğitim Yazdır

Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü ve İzmit Belediyesi ekipleri anaokullarında çocuklara tehlike anında başvurmaları gereken yerler ve güvenlik önlemleri hakkında bilgilendirmede bulundu

ÇOCUKLARI BİLİNÇLENDİRDİLER

Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü personeli ve İzmit Belediye Başkanlığı Çocuk Hakları Masası görevlisi Zeynep Sağdıç tarafından minik çocuklara tehlike anında başvurması gereken yerler noktasında eğitim verildi. Çocuk istismarını önleme ve bilinçlendirme, Tehlike anında çocukların başvurması gereken yerler ve genel güvenlik önlemleri konularında, İzmit Anakucağı ve Anasultan Anaokulunda toplam 217 öğrenciye 02-03 Ekim 2018 tarihlerinde bilgilendirme eğitimi verildi.

 Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada bilgilendirme ve bilinçlendirme eğitimlerine 2018-2019 eğitim öğretim yılı boyunca okullarda devam edileceği bildirildi.

 

image001

 

image002

 

image003

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM mobesko konak_dr Davetiyem