20 Mayıs 2019 Pazartesi

O inşaatlara sıkı denetim

O inşaatlara sıkı denetim
Ekonomi Yazdır

İzmit Belediyesi, inşaatları yakından takip ediyor. Belediyenin Yapı Kontrol Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, şehrin dört bir yanındaki ruhsatlı yapılarda sık sık denetimler yaparak projeye uygun hareket edilip edilmediğine bakıyor

İzmit Belediyesi, inşaatları yakından takip ediyor. Belediyenin Yapı Kontrol Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, şehrin dört bir yanındaki ruhsatlı yapılarda sık sık denetimler yaparak projeye uygun hareket edilip edilmediğine bakıyor. İnşaatların her seviyesini yakından takip ettiklerini söyleyen yetkililer “ yaptığımız kontrollerde projeye aykırılık görüldüğünde gerekli uyarı ve düzeltmeler yaptırılarak ileriki aşamalarda sorunun daha da büyümesi önlenmiş olunuyor. Kurallara uygun şekilde yapılmayan ve uyarıları dikkate almayan inşaatlarda durduruluyor” dediler.  İzmit’te 3 hafta içinde 125 inşaatta kontroller yapıldığı kaydedildi.

 

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
YEDİ İKLİM mobesko konak_dr Davetiyem