22 Ağustos 2019 Perşembe
Bellona

Gazeteci Erdal Sertel kızını evlendirdi

Gazeteci Erdal Sertel kızını evlendirdi
Magazin Yazdır

İlimizin tanınan ve sevilen gazetecilerinden Erdal Sertel ve Mukaddes Karahan'ın güzeller güzeli kızı Sinem Sertel dünya evine girdi

Meslektaşlarımızdan Erdal Sertel ile Mukaddes Karahan'ın kızı Sinem Sertel, Fatma ve Talip Özkan çiftinin oğulları Huzeyfa Özkan ile Sekapark 2. Etapta bulunan Maide Restoran'da gerçekleşen nikâh töreninde bir ömür mutluluğa evet dedi. Mutlu çiftin nikah törenlerine Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Zekeriya Özak, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ali Yeşildal, AK Parti İl Başkanları Abdullah Eryarsoy, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, KOTO Başkanı Necmi Bulut, İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Tolga Ok katıldı.

5ecc75e0-3aa7-4ff6-ad40-b16827cdf61d

ŞAHİTLİK ETTİLER

Çiftin nikâhını Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu kıyarken nikah şahitliğini ise İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, Büşra Yorgun ve Yasin Yazıcı yaptı.

 

 

UZUN İNCE BİR YOLUN BAŞINDASINIZ

Çiftin nikah memurluğunu üstlenen Başkan İbrahim Karaosmanoğlu "Bu güzel iki kardeşimiz inşallah bir ömür boyu bir hanede mutlu olurlar. Siz birbirinizi sevdiniz, biz bir aile kazandık. Sevinçliyiz mutluyuz. İnce uzun bir yolun başındasınız. Allah size ve ülkemize hayırlı evlatlar versin" dedi.

6d3834ee-ef12-492f-831a-e94e58d546a8

 

BİRBİRİNİZE SAHİP ÇIKIN

Nikah cüzdanını genç çifte takdim eden İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan ise, "Benim genç kardeşlerine ilave olarak söyleyeceğim şeyler var. Keşke hayat hep mutlu ve huzurlu geçse ama hayatın içinde iyi gün var kötü gün var. Birbirinize sahip çıkın. Sizi yetiştirenleri unutmayın. Siz ne yaparsanız sizin yavrularınızda size onu yapacak. Hayırlı uğurlu olsun" ifadelerinde bulundu.

 

b59f39a1-e18e-48c4-9597-9d527a46bb22

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem