20 Ağustos 2019 Salı
Bellona

Konut teslimine devam ediliyor

Konut teslimine devam ediliyor
Güncel Yazdır

Kocaeli Gazeteciler Cemiyetinin girişimleri ile TOKİ tarafından yapımı tamamlanan 138 konutluk projemizde bankaya peşinatlarını yatıran meslektaşlarımıza blok blok anahtar teslimleri yapılıyor

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti’nin girişimleriyle TOKİ tarafından Derince İlçesi Çınarlı Mahallesi’ne yapılan 16 Ocak Basın Sitesi’nin 23 Şubat 2016 tarihinde gerçekleşen ihalesi ile 1 Ağustos 2016 tarihinde ilk kazma vurularak çalışmalara başlanmıştı. 24 Eylül 2018 Pazartesi gününden itibaren hak sahiplerinin konutlarının peşinat ve KDV'lerini ödemeleri ile başladı ve gün gün teslimlere devam ediliyor. Ödeme günü dışında ödeme yapmak isteyen meslektaşlarımız için de 28 Eylül-5 Ekim tarihleri arasında ek süre alınmıştır. 

 
Ziraat Bankası Derince Şubesinde peşinat ve KDV'lerin yatırılmasının ardından anahtarlarını teslim alacak hak sahipleri 16 Ocak Basın Sitesi Şantiyesine giderken yanlarında nüfus cüzdanları, 2 adet kimlik fotokopisi, bankada imzalanan sözleşme  ve 2 adet sözleşme  fotokopisi, bankaya yatırılan  KDV makbuzu ve 2 adet makbuzun fotokopisi ile gitmeleri önemle rica olunur. Yukarıda bahsi geçen belgeler ve fotokopileri şantiyede TOKİ yetkililerine verildikten sonra anahtarlar teslim edilmeye başlanmıştır. Anahtarlarını teslim alan üyelerimizin mutlulukları da yüzlerinden okunurken, cemiyet yönetim kurulu olarak yeni yerleşime açılan alandaki eksikliklerin giderilmesi içinde gerek TOKİ gerekse inşaat firması yetkilileri ile süreci yakından takip etmekteyiz. 
Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem