20 Ağustos 2019 Salı
Bellona

Basın Sitesi ile ilgili önemli bilgilendirme

Basın Sitesi ile ilgili önemli bilgilendirme
Güncel Yazdır

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti’nin girişimleriyle TOKİ tarafından Derince İlçesi Çınarlı Mahallesi’ne yapılan 16 Ocak Basın Sitesi’nin 23 Şubat 2016 tarihinde gerçekleşen ihalesi ile 1 Ağustos 2016 tarihinde ilk kazma vurularak çalışmalara başlanmıştı. 24 Eylül 2018 Pazartesi günü itibariyle de hak sahiplerinin konutlarının peşinat ve KDV'lerini ödemeleri ile artık süreçte sona gelinmiştir

TOKİ tarafından belirlenen takvim çerçevesinde konutların peşinatları ve KDV'leri Ziraat Bankası Derince Şubesinde bugünden itibaren blok blok takvim çerçevesinde başvuruları alınacak ve sonrasında daire anahtarları teslim edilecektir.  Ziraat Bankası yetkilileri ile yapılan görüşmeler neticesinde hak sahiplerinin herangi bir sıkıntı yaşamadan ayrı bir bankoda işlemlerinin yapılması sağlanmıştır. 
 
GEREKLİ BELGELER
Ziraat Bankası Derince Şubesinde peşinat ve KDV'lerin yatırılmasının ardından anahtarlarını teslim alacak hak sahipleri 16 Ocak Basın Sitesi Şantiyesine giderken yanlarında nüfus cüzdanları, 2 adet kimlik fotokopisi, bankada imzalanan sözleşme  ve 2 adet sözleşme  fotokopisi, bankaya yatırılan  KDV makbuzu ve 2 adet makbuzun fotokopisi ile gitmeleri önemle rica olunur. Yukarıda bahsi geçen belgeler ve fotokopileri şantiyede TOKİ yetkililerine verildikten sonra anahtarlar teslim edilecektir. 
 
KDV ORANI %1
Özellikle açıklanan ve tekrar sizlere gönderdiğimiz konut peşinat ve KDV tarihlerine uyulması gerekmektedir. Açıklanan takvimin dışında konut peşinat ve KDV ödemeleri de sistem gereği alınamayacağı banka yetkililerince bildirilmiştir. Aşağıdaki tabloda bulunan fiyatlara KDV eklenecektir. KDV oranı % 1'dir. 
 
ÖDEME TAKVİMİ
BLOK BLOK ÖDEME TAKVİMİ
FİYAT LİSTESİ
FİYAT LİSTESİ 1
FİYAT LİSTESİ 2
FİYAT LİSTESİ 3
FİYAT LİSTESİ 4
FİYAT LİSTESİ 5
FİYAT LİSTESİ 6
 
Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford BasiskeleSanayi
konak hastanesi Medicalpark Davetiyem