19 Temmuz 2019 Cuma

2 gündür kayıptı İstanbul otobüsünde bulundu

2 gündür kayıptı İstanbul otobüsünde bulundu
Asayiş Yazdır

Gölcük’te evinden ayrıldıktan sonra bir daha kendisinden haber alınamayan 22 yaşındaki Down sendromlu Mustafa Bekçi, yanlışlıkla bindiği İstanbul Harem otobüsünde bulunarak ailesine teslim edildi

Gölcük’te 2 gündür kayıp olarak aranan 22 yaşındaki Down sendromlu Mustafa Bekçi, yanlışlıkla bindiği İstanbul Harem otobüsünde bulundu. Bekçi’nin bulunması için çalışma başlatan Asayiş Şube Müdürlüğü Kayıp Şahıslar Büro Amirliği ile Kocaeli Ulaşım Dairesi başkanlığı ekipleri ve şoförlerinin duyarlı ve yoğun çalışması sonucu Bekçi’nin İstanbul Harem otobüsüne bindiği tespit edildi. Otobüs sürücüsüne ulaşan ekiplerin aracılığı ile Bekçi, Tuzla’da bulunan polis arama noktasına daha sonra da ailesine teslim edildi. Ayrıca Mustafa’nın Gebze bölgesinde yaşayan halasına gitmek için evden çıktığı ve yanlışlıkla İstanbul Harem otobüsüne bindiği öğrenildi. 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem