20 Temmuz 2019 Cumartesi

Dr. Hülagü Bursa'da Kağıt Müzesi'ni anlattı

Dr. Hülagü Bursa'da Kağıt Müzesi'ni anlattı
Güncel Yazdır

Haber

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi SEKA Kağıt Müzesi ve Bilim Merkezi Şube Müdürü Dr. Kemal Taha Hülagü, Bursa’da Kağıt Müzesi’ni anlattı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi SEKA Kağıt Müzesi ve Bilim Merkezi Şube Müdürü Dr. Kemal Taha Hülagü, TÜBİTAK tarafından Bursa'da düzenlenen 2.  Türkiye Bilim ve Teknoloji Merkezleri konferansında konuştu.  Dr. Hülagü, İzmit Bilim Merkezi ve Kağıt Müzesi hakkında önemli bilgiler verdi.

 

SORU YAĞMURUNA TUTULDU
Aralarında yabancı konuşmacılar ve Bilim Merkezi sorumlularının da bulunduğu Bursa’daki konferansta konuşan Dr. Taha Hülagü'nün sunumu büyük ilgi gördü. İzleyenler tarafından soru yağmuruna tutuldu. Dr. İzleyenlerin yanı sıra 2. Türkiye Bilim ve Teknoloji Merkezleri konferansına katılan konuşmacıların ilgisini çeken Dr. Hülagü, özellikle bilim merkezindeki sürdürülebilirliğe dikkat çekti.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem