17 Temmuz 2019 Çarşamba

Başiskele’de açılışlar tam gaz

Başiskele’de açılışlar tam gaz
Güncel Yazdır

Birçok yatırımı tamamlayarak Başiskele halkının hizmetine sunan Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz verdiği sözleri yerine getiriyor

Halkın ayak bastığı her noktadan gelen taleplerin değerlendirildiği Başiskele Belediyesi’nde, planlamalar doğrultusunda öncelikli mahallelerde çalışmalar gerçekleştiriliyor. Temel belediye hizmetlerinin yanı sıra sosyal belediyecilik anlamında da planlanan projeler bir bir hayata geçiyor. Bu kapsamında önümüzdeki günlerde hem bayanlara hem erkeklere yönelik açılması planlanan 4 eğitim ve spor merkezinde çalışmalar tamamlanmak üzere. Yeşilyurt Mahallesi’nde Erkeklere yönelik yapılan gençlik ve spor merkezi 16 Eylül Pazar Günü Saat 17:00’de açılacak. Ardından bu açılışları yine Yeşilyurt Mahallesi’nde yapımı tamamlanma aşamasına gelen  Bayanlara Yönelik Hüma Hatun Bayan Spor Merkezi, Yeniköy Merkez Mahallesi Azize Hatun Bayan Spor Merkezi ile Sepetlipınar Mahallesi Bayan Spor Merkezi takip edecek.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem