20 Temmuz 2019 Cumartesi

Moralı'nın kızı dünya evine girdi

Moralı'nın kızı dünya evine girdi
Güncel Yazdır

Körfez Ticaret Odası eski Başkanı Sibel Moralı ve Muhsin Moralı’nın güzel kızları Seda Moralı, Şanlıurfalı ünlü işadamı Hacı Kutlu ile ev hanımı Bedia Kutlu’nun yakışıklı oğulları Doktor İskender Kutlu ile dünya evine girdi

Körfez Ticaret Odası eski Başkanı Sibel Moralı ve Muhsin Moralı’nın biricik kızları Seda Moralı, iş adamı Hacı Kutlu ile Bedia Kutlu’nun oğlu Doktor İskender Kutlu ile bir ömür mutluluğa evet dedi. İstanbul Pendik’te bulunan Crowne Plaza Otel’de gerçekleştirilen düğünde kıyılan nikah törenine, İstanbul ve Kocaeli’nin iş dünyasından birçok isim ile ailelerin yakın dostları katılım sağladı. Düğüne ayrıca ünlü şarkıcı Mehmet Şanlı da katılarak en güzel şarkılarını söyledi.

 

VİRNŞEHİR'DE İKAMET EDECEKLER

Şanlıurfalı olan Damat İskender Kutlu ve ailesi daha önce İzmit Yahya Kaptan’da ikamet ediyordu. Şu an İstanbul Pendik’te yaşayan ve çocukluk aşkı olan Seda ile geçtiğimiz yıl Moteli Life Otel’de nişanlanan İskender Kutlu, kısa süre önce de doktorluk mesleğini eline almıştı. Çiçeği burnunda çift, İstanbul Pendik’te yaşayacak. Balayını yurtdışında geçirecek olan çift, Damat İskender Kutlu’nun doktorluk görevi gereği bir süre Şanlıurfa Viranşehir’de ikamet edecek.

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem