20 Temmuz 2019 Cumartesi

AK Parti’den köylere çıkarma

AK Parti’den köylere çıkarma
Siyaset Yazdır

AK Parti İzmit İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen program kapsamında, İzmit köylerine bir dizi ziyaretlerde bulunuldu

AK Parti İzmit İlçe başkanlığı saha çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Her gün İzmit’in farklı mahallesinde vatandaşlarla buluşan İlçe Başkanı Hasan Ayaz ve yöneticileri bu kez köyleri ziyaret etti. Kocaeli Milletvekili Fikri Işık’ın katılımıyla gerçekleştirilen köy ziyaretlerinde, ilçe Başkanı Hasan Ayaz, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Çetin, Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı Vedat Yoldaş, il ve ilçe yöneticileri katıldı.

 

5 KÖY ZİYARET EDİLDİ

 Milletvekili Fikri Işık ve beraberindekiler ziyaretlerine Karaabdülbaki köyü ile başladı. Burada vatandaşlarla buluşan AK Partililer daha sonra Sapanpınar Kurtdere, Süleymaniye ve Ortaburun köylerine geçti. Köylülerin büyük ilgi gösterdiği ziyaretlerde çeşitli konularda görüş alış verişlerine bulunuldu. Vatandaşların taleplerini de dinleyen AK Partililer, köylere yapılan yatırımlarla ilgili de bilgilendirme bulundu.

 

Yorum Yaz

Adınız :

Yorumunuz :

Okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan gazetemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
Yorumlar yükleniyor...
Kocaeli Bizim Yaka Gazetesi

Karabaş Mah. Şehabettin Bilgisu Cad. Cebesoy Sok. Esentığ Apt. Kat: 1 (Eski Valilik Karşısı) İzmit KOCAELİ

İzmit Telefon: (0 262) 325 41 00

Bu sitenin sahip olduğu tüm resim, yazı ve makale hakları Bizim Yaka Gazetesi'ne ait olup kaynak gösterilmeden izinsiz bir biçimde kullanılamaz.
Ford Medicalpark BasiskeleSanayi
konak hastanesi Davetiyem